Wkładki gwintowe: drutowe - Ansteel

WKŁADKI GWINTOWE

Wkładki gwintowe drutowe to niezastąpione rozwiązanie w naprawie uszkodzonych lub zerwanych gwintów. Dzięki różnorodności wariantów, nasze wkładki skutecznie przywracają sprawność połączeń gwintowanych, eliminując konieczność wymiany kosztownych elementów. Oferujemy produkty renomowanych marek Filtec i Lockfil, które są synonimem niezawodności i wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów, korzystających z naszych rozwiązań. Nasz zespół chętnie pomoże w doborze odpowiednich produktów oraz udzieli fachowych porad dotyczących ich zastosowania.

     WKŁADKI GWINTOWE

Wkładki gwintowe drutowe wykorzystywane są do naprawy zepsutych lub zerwanych gwintów. Występują w różnych wariantach,
pozwalają przywrócić sprawność połączenia gwintowanego i uniknąć wymiany drogich elementów.

     FILTEC

     Wkładki gwintowe drutowe

Najnowsza generacja wkładek gwintowych. Wykorzystywane do naprawy zepsutych lub zerwanych gwintów. Stosowane do tej pory narzędzia nie są konieczne, chociaż montaż wkładek FILTEC przy ich pomocy jest również możliwy.

     LOCKFIL

     Wkładki samohamowne drutowe

Najnowsza generacja wkładek gwintowych. Wykorzystywane do naprawy zepsutych lub zerwanych gwintów. Stosowane do tej pory narzędzia nie są konieczne, chociaż montaż wkładek LOCKFIL przy ich pomocy jest również możliwy. Zapewniają działanie samohamowne poprzez jeden zwój gwintu wykonany w kształcie 6-kąta.

     ZESTAW NAPRAWCZY

     Zestaw naprawczy

Kompletne zestawy do samodzielnej naprawy lub wzmocnienia gwintów. Sprawdza się idealnie w w branży motoryzacyjnej. W skład zestawu wchodzi, wiertło, gwintownik, wybijak, narzędzie wprowadzające i wkładki.

F150

Narzędzie sprężające
do montażu

F142

Klucz hakowy
do montażu

F194

Końcówka
montażowa

F203

Gwintowniki
maszynowe
uniwersalne

F204

Gwintowniki
maszynowe
spiralne